KDO JE SYNTEA

SYNERGIE = SOFTWARE + ZNALOSTI + TECHNOLOGIE

Syntea software group a.s. je dodavatelem IT řešení, vlastních technologií a služeb pro společnosti podnikající v oblasti pojišťovnictví, pro vybrané komerční subjekty a vybrané instituce státního sektoru.

Od roku 1994 navrhujeme, realizujeme, modernizujeme a provozujeme rozsáhlé informační systémy, včetně databázových řešení. Veškeré produkty vyvíjíme s použitím standardních moderních technologií, jako nadstavby nad technologiemi v oblasti XML. Na dodané systémy poskytujeme 24 x 7 servis.

Od roku 2000 provozujeme událostně řízené systémy celorepublikového významu (Provozní informační systém České kanceláře pojistitelů, Informační systém Slovenské kanceláře pojistitelů, Informační systém dopravních nehod pro Policii Slovenské republiky).

Poslední roky připravujeme vlastní produkty. Systém pro správu dokumentů – SynDoc a Systém pro správu a organizaci v rámci společenství vlastníků bytových jednotek – Habitant. Vše na bázi nejnovějších IT technologií.

Kultivujeme a rozvíjíme prostředí v oboru informačních a komunikačních technologií.

Společnost založila a provozovala v letech 2003-2015 Institut informatiky – Vyšší odbornou školu. Naši pracovníci participovali na výuce v Institutu informatiky a stále participují i na dalších vysokých školách (nyní MFF UK).

Z HISTORIE SPOLEČNOSTI

milníky

Ing. Jiří Kamenický

Statutární ředitel

„Rád bych poděkoval našim zákazníkům za jejich mnohaletou loajalitu a za to, že díky jejich potřebám můžeme neustále zavádět nové IT technologie a trendy do jejich stávajících komplexních podnikových řešení.”