Geoarchiv

KOMPLETNÍ ARCHIVACE DOKUMENTŮ NA MAPOVÉM PODKLADU

Geoarchiv jsme vytvořili na přání klientů, kteří se věnují práci v terénu a potřebují mít v daném místě online dostupné informace o svých projektech a jejich dokumentech. Geoarchiv je kompletní archiv firemních dokumentů včetně nástrojů pro práci s nimi. Zobrazené informace na mapovém podkladu umožní přijímat okamžitá rozhodnutí a plánovat další kroky přímo v terénu.

cesta 4

CO VÁM GEOARCHIV PŘINESE?

archiv

SPRÁVA A ORGANIZACE DOKUMENTŮ

 

S Geoarchivem získáte:

  • nástroj na vložení nově vznikajících i historických dokumentů
  • nástroj na provázání dokumentů s mapou
  • nástroj na přiřazení dokumentů k projektům, zakázkám, činnostem. Přístup k dokumentům je nastaven dle uživatelských práv

cesta 2

VŠUDE S SEBOU!Ať jste ve firmě či v terénu, všechny potřebné dokumenty budete mít k dispozici na svém mobilu či tabletu v přehledné formě. Obsah a formu zobrazení si zvolíte podle sebe.

cesta 7

tablet

secured

BEZPEČNOST MAPY

 

Mapový podklad může být uložen na vašem vlastním serveru. Nikdo tak nebude moci vidět, jak se na mapě pohybujete a o jakou lokalitu se zajímáte. Váš pohyb v mapě se nikam neukládá.

cesta 6

SNADNÉ VYHLEDÁVÁNÍ

 

Všechny dokumenty navázané k oblastem vašeho zájmu, jako např k projektům nebo jiným činnostem, jsou provázané s konkrétním místem na mapě. Vyhledávat můžete přímo v mapovém podkladu nebo podle zadaných kritérií. Pro rychlou orientaci je k dispozici náhled první strany každého dokumentu.

cesta 5

ilusttrace_snadne_hledani

archiv2

GEOARCHIV PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM POTŘEBÁM

 

Zapracováním dalších funkcí, které nabízíme, můžete získat sdílený archiv dokumentů ve firmě. Do archivu vám převedeme historická data dokumentů (máte-li je v elektronické podobě). Nabízíme i možnost definovat nad dokumenty pracovní workflow.

cesta cil

JAK VÁM GEOTERÉN USNADNÍ PRÁCI V TERÉNU?

CHCETE SE O GEOARCHIVU DOZVĚDĚT VÍC A V PRAXI SI HO VYZKOUŠET? VYPLŇTE SVÉ JMÉNO, TELEFON A EMAIL A MY VÁM IHNED ZAŠLEME VŠE POTŘEBNÉ K PŘIHLÁŠENÍ.

Budete-li během zkoušení potřebovat více informací, obraťte se na naši podporu syntea@syntea.cz.

Zmáčknutím tlačítka ODESLAT udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Udělením tohoto souhlasu potvrzujete, že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou správné a pravdivé a že společnost Syntea software group a.s., sídlem Tursko 142, okres Praha-západ, PSČ 25265, IČ: 27187951, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9617, je oprávněna zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo, emailová adresa, IČ, za účelem: vyřízení Vašich požadavků, stížností či dotazů. Svůj souhlas udělujete na dobu 5 let nebo na dobu kratší, pakliže se rozhodnete odvolat svůj souhlas před uplynutím této doby. Odvolat souhlas je možné kdykoli, a to výslovným sdělením zaslaným na uvedenou emailovou adresu: info@syntea.cz, nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v zápatí každé emailové zprávy. Bližší informace o zpracování osobních údajů na základě udělení tohoto souhlasu získáte ZDE.