Geoarchiv

KOMPLETNÍ ARCHIVACE DOKUMENTŮ NA MAPOVÉM PODKLADU

Geoarchiv jsme vytvořili na přání klientů, kteří se věnují práci v terénu a potřebují mít v daném místě online dostupné informace o svých projektech a jejich dokumentech. Geoarchiv je kompletní archiv firemních dokumentů včetně nástrojů pro práci s nimi. Zobrazené informace na mapovém podkladu umožní přijímat okamžitá rozhodnutí a plánovat další kroky přímo v terénu.

cesta 4

Geoarchiv demo

VYZKOUŠEJTE SI APLIKACI GEOARCHIV, SE KTEROU BUDETE PROFESIONÁLEM V TERÉNU

V naší demoverzi aplikace Geoarchiv si nyní můžete vyzkoušet práci s dokumenty v terénu, a to zcela zdarma. Stačí, když nám na sebe zanecháte emailovou adresu a my Vám na ni zašleme přístupový odkaz do aplikace.

CO VÁM GEOARCHIV PŘINESE?

archiv

SPRÁVA A ORGANIZACE DOKUMENTŮ

S Geoarchivem získáte:

nástroj na vložení nově vznikajících i historických dokumentů
nástroj na provázání dokumentů s mapou
nástroj na přiřazení dokumentů k projektům, zakázkám, činnostem. Přístup k dokumentům je nastaven dle uživatelských práv

tablet

VŠUDE S SEBOU!

Ať jste ve firmě či v terénu, všechny potřebné dokumenty budete mít k dispozici na svém mobilu či tabletu v přehledné formě. Obsah a formu zobrazení si zvolíte podle sebe.

secured

BEZPEČNOST MAPY

Mapový podklad může být uložen na vašem vlastním serveru. Nikdo tak nebude moci vidět, jak se na mapě pohybujete a o jakou lokalitu se zajímáte. Váš pohyb v mapě se nikam neukládá.

ilusttrace_snadne_hledani

SNADNÉ VYHLEDÁVÁNÍ

 Všechny dokumenty navázané k oblastem vašeho zájmu, jako např k projektům nebo jiným činnostem, jsou provázané s konkrétním místem na mapě. Vyhledávat můžete přímo v mapovém podkladu nebo podle zadaných kritérií. Pro rychlou orientaci je k dispozici náhled první strany každého dokumentu.

archiv2

GEOARCHIV PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM POTŘEBÁM

Zapracováním dalších funkcí, které nabízíme, můžete získat sdílený archiv dokumentů ve firmě. Do archivu vám převedeme historická data dokumentů (máte-li je v elektronické podobě). Nabízíme i možnost definovat nad dokumenty pracovní workflow.

ZAUJALO VÁS TO?

Nyní si můžete DEMO naší aplikace vyzkoušet a prozkoumat její funkce zcela BEZPLATNĚ.

JAK VÁM GEOTERÉN USNADNÍ PRÁCI V TERÉNU?

CHCETE SE O GEOARCHIVU DOZVĚDĚT VÍC A V PRAXI SI HO VYZKOUŠET? VYPLŇTE SVÉ JMÉNO, TELEFON A EMAIL A MY VÁM IHNED ZAŠLEME VŠE POTŘEBNÉ K PŘIHLÁŠENÍ.

Budete-li během zkoušení potřebovat více informací, obraťte se na naši podporu syntea@syntea.cz.

Zmáčknutím tlačítka ODESLAT udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Udělením tohoto souhlasu potvrzujete, že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou správné a pravdivé a že společnost Syntea software group a.s., sídlem Tursko 142, okres Praha-západ, PSČ 25265, IČ: 27187951, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9617, je oprávněna zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo, emailová adresa, IČ, za účelem: vyřízení Vašich požadavků, stížností či dotazů. Svůj souhlas udělujete na dobu 5 let nebo na dobu kratší, pakliže se rozhodnete odvolat svůj souhlas před uplynutím této doby. Odvolat souhlas je možné kdykoli, a to výslovným sdělením zaslaným na uvedenou emailovou adresu: info@syntea.cz, nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v zápatí každé emailové zprávy. Bližší informace o zpracování osobních údajů na základě udělení tohoto souhlasu získáte ZDE.