VÝVOJ SOFTWARE NA MÍRU

Vývoj SW je v Syntea software group a.s. jednou z hlavních činností.

Pokud patříte mezi firmy, které pro svůj „core business“ řešili nebo řeší velmi specifické potřeby a těžko by na trhu našli hotovou aplikaci, pak jste u nás na správném místě. Pro naše klienty jsme za více než 30 let existence firmy vyvinuli mnoho nových aplikací a unikátních firemních procesů, napojili je do firemního aplikačního prostředí, aby vše spolu správně komunikovalo a spolupracovalo. Výsledek vždy znamenal zjednodušení a zefektivnění firemních procesů a rozvoj a rozšíření možností podnikání.

KONTAKTUJTE MĚ

_IMP0595

S čím vám pomůžeme?

Vyvineme pro vás novou aplikaci. Řeknete, co potřebujete, nápad a cíle. My vymyslíme řešení.

Doplníme novou funkčnost do stávajícího stavu vašich aplikací ve firmě

Pomůžeme optimalizovat celé „aplikační“ prostředí ve firmě

Vranov GS

Co vám to přinese?

  • Víme, na co nezapomenout, aby nový systém uměl přesně to, co od něj potřebujete.
  • Novou funkčnost,propojíme s „aplikačním“ prostředím firmy do jednoho celku
  • Samostatně fungující aplikace ve firmě integrujeme, abychom maximálně optimalizovaly firemní procesy
  • Náš koncept „Syntea aplikace s péčí“ vám zajistí, že vaše systémy porostou stejně jako vaše potřeby o nové funkčnosti a technologie v čase.

Naši spokojení zákazníci

 

Pro Českou kancelář pojistitelů (ČKP) jsme vytvořili Provozní informační systém, který podporuje denní aktivity ČKP, Supinu a jejích členů (pojistitelů). Je to soubor aplikačních programů, které jsou od roku 2000 dále rozvíjeny a servisovány. Aplikace poskytují služby nad základními registry – pojistných smluv, likvidovaných škod, dopravních nehod, pojistného a škodního průběhu. Aplikace PISu neustále doplňujeme o nové funkčnosti, o které žádají pojistitelé ČKP. Sami přicházíme s novými podněty a nápady na optimalizaci procesů, nové funkce a inovaci stávajících technologií.

 

 

Pro Slovenskou kancelář pojistitelů (SKP) jsme vytvořili Provozní informační systém (PIS) a Informační Systém likvidace a postihu (SLP). Oba informační systémy podporují denní aktivity SKP a jejích členů (pojistitelů) a tvoří je soubor aplikačních programů, které jsou od roku 2000 dále rozvíjeny a servisovány. Aplikace poskytují služby nad základními registry – pojistných smluv, likvidovaných škod, dopravních nehod, vozidel, a to jak v PISu tak v systému likvidace a vymáhání pohledávek. Aplikace PISu a SLP neustále doplňujeme o nové funkčnosti, o které žádají pojistitelé ČKP. Sami přicházíme s novými podněty a nápady na optimalizaci procesů, nové funkce a inovaci stávajících technologií.

 

 

Pro společnost Supraphon jsme vytvořili unikátní Informační systém pro správu databáze uměleckých děl a s ní spojený systém plateb za využití autorských práv. Tyto systémy, souhrnně označované jako TON-3000, jsou naší společností rozvíjeny a servisovány od jejího začátku, tj. od roku 2004. V roce 2019 jsme provedli rozsáhlý refaktoring Informačního systému, který se týkal především subsystémů Katalog, Kontrahent a Licence.

 

Pro společnost SG Geotechnika a.s. jsme vytvořili Informační systém pro práci v terénu (Geoarchiv).  Je to kompletní archiv firemních dokumentů na mapovém podkladu, včetně nástrojů pro práci s nimi. Umožňuje uchovávat data historických a současných projektů, mít je k dispozici on-line a používat je jak při práci v terénu, tak pro přípravu budoucích zakázek. Aplikace Geoarchiv je v provozním režimu 7×24. Funkčnosti aplikace doplňujeme a upravujeme průběžně dle business požadavků SG Geotechnika.

Pro společnost Seznam.cz jsme se v letech 2010 – 2012 podílely na implementaci opatření za účelem zvýšení návštěvnosti řádkové inzerce Sbazar.cz provozované portálem Seznam.cz. Projekt byl společností Syntea zpracován včetně počáteční analýzy, srovnávacích analýz a prediktivních opatření, dále byla v projektu zahrnuta následná správa, údržba a další rozvoj webové aplikace.

Zaujalo vás to? Potřebujete více informací? Ozvěte se nám, všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.