Software a služby, které Vám pomohou na cestě k úspěchu ...

  • Navrhujeme, realizujeme a servisujeme informační systémy s rozsáhlými databázemi a robustním aplikačním programovým vybavením
  • Optimalizujeme výkony rozsáhlých databází, integrujeme rozsáhlé databázové systémy
  • Vyvíjíme vlastní technologie, které zrychlují vývoj a plynulý rozvoj aplikací zákazníků

Své služby nabízíme i Vám, pokud tedy hledáte partnera, který se postará o podporu a růst Vašich obchodních aktivit vyplňte prosím kontaktní telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, text zprávy a klepněte na tlačítko „ODESLAT“. Ozveme se Vám zpět, jak nejrychleji budeme moci.

Zmáčknutím tlačítka ODESLAT udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Udělením tohoto souhlasu potvrzujete, že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou správné a pravdivé a že společnost Syntea software group a.s., sídlem Tursko 142, okres Praha-západ, PSČ 25265, IČ: 27187951, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9617, je oprávněna zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo, emailová adresa, IČ, za účelem: vyřízení Vašich požadavků, stížností či dotazů. Svůj souhlas udělujete na dobu 5 let nebo na dobu kratší, pakliže se rozhodnete odvolat svůj souhlas před uplynutím této doby. Odvolat souhlas je možné kdykoli, a to výslovným sdělením zaslaným na uvedenou emailovou adresu: info@syntea.cz, nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v zápatí každé emailové zprávy. Bližší informace o zpracování osobních údajů na základě udělení tohoto souhlasu získáte ZDE.