Profil Syntey

Synergie = technologie + lidé+ znalosti

Syntea software group a.s. je systémovým integrátorem a dodavatelem IT řešení, technologií a služeb pro finanční instituce, komerční subjekty a státní sektor.
Transformovaně působíme na českém trhu od roku 1990 a na slovenském trhu od roku 2001. Pod hlavičkou Syntea software group a.s. působíme od roku 2003. Máme pobočky a spolupracující partnery v Praze, v Kladně, Hradci Králové a Stockholmu.

Od roku 1994 navrhujeme a realizujeme rozsáhlá databázová řešení. Poskytujeme analytické návrhy, návrhy relačních databází, statistické analýzy. Vyvíjíme nadstavby nad technologie v oblasti XML, řízení dávkových a online procesů, DMS a Workflow.

Od roku 2000 vyvíjíme a pro naše zákazníky udržujeme událostně řízené systémy, které podporují procesně orientované zpracování celorepublikového významu (Provozní informační systém České kanceláře pojistitelů, Informační systém Slovenské kanceláře pojistitelů, Informační systém dopravních nehod pro Policii Slovenské republiky).Veškeré produkty vyvíjíme s použitím standardních moderních technologií, nad kterými vyvíjíme vlastní nástroje (Xdefinice, GAM systém).

Poslední roky připravujeme vlastní produkty. Systém pro správu dokumentů – SynDoc a Systém pro správu a organizaci v rámci společenství vlastníků bytových jednotek – Habitant. Vše na bázi nejnovějších IT technologií.

Historicky, kultivujeme a rozvíjíme prostředí v oboru informačních a komunikačních technologií. Společnost založila a provozovala v letech 2003-2015 Institut informatiky – Vyšší odbornou školu. Naši pracovníci participovali na výuce v Institutu informatiky a stále participují i na dalších vysokých školách (nyní MFF UK).

systémová integrace80%
řízení projektů90%
analýza75%
návrh architektury DB řešení83%
implementace rozsáhlých procesně orientovaných informačních systémů90%
%

Product design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur posuere arcu quis justo consequat.

%

Social Media

Aliquam varius gravida eros. Sed vulputate leo turpis, eu porta leo cursus eget ac turpis egestas.

%

Marketing

Donec fringilla, odio sed aliquet porta, risus risus sagittis nisl, vel sagittis dui ex et libero sit amet.

Ing. Jiří Kamenický

Statutární ředitel

Je ředitelem ….

Marie

Marketingový pracovník

Olda

???????