Kariéra

ZKUSTE TO S NÁMI, JE PŘECI FAJN SE TĚŠIT DO PRÁCE!

Jsme malá, stabilní a na trhu dlouho působící softwarová firma. Našimi hodnotami jsou kvalita, otevřenost, kolegialita a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k sobě navzájem a k zákazníkům. Jsou to pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.  Naše motto je “Na softwaru nám záleží”. A záleží nám i na lidech, kteří jej s námi vytvářejí. Ke kolegům přistupujeme jako k individualitám a ne jako k “lidským zdrojům”.

Jaké to u nás je? Jsme menší firma a tak nebudete jen položka v seznamu “zdrojů”. Budete se potkávat se zapálenými kolegy, kteří neodevzdají polovičatou práci. Kteří vědí, že k profesionalitě patří i slušné chování, respekt a týmová práce. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost.

Koho hledáme? Hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. V Syntee se snažíme přenášet hodně zodpovědnosti a svobody na tvůrce systémů. Hledáme lidi, kteří mají odvahu a chuť se toho chopit. Máte-li tuto chuť a odvahu to s námi zkusit, ozvěte se nám. Nebo o nás řekněte přátelům, kolegům. Třeba je to práce snů přesně pro někoho, koho znáte. A netušíte to ani vy ani on/ona. Zamyslete se, kdo by se vám na tom místě líbil a dejte jí/mu vědět.

JAVA PROGRAMÁTOR

Co u nás budete dělat? Budete navrhovat systémy na míru zákazníkům, tak aby podporovaly jejich obchod a aby díky nim byli oni úspěšní. Budete pracovat se špičkovými experty, kteří pracovali s velkými systémy v době kdy PC byla technická rarita. Budete pracovat s moderními technologiemi a velkým množstvím dat a transakcí. Naučíte se budovat velké, spolehlivé a robustní systémy. Budete moci používat unikátní nástroje pro budovámí systémů a pro jejich provoz, které jsme vyvinuli a úspěšně je používáme. Zapojíte se do projektů využívajících technologie jako Spring, Vaadin, JPA, SVN, GIT, Maven a vývoj pod IntelliJ IDEA.

A teď ještě jednou v bodech:

Hlavní požadavky:

  • požadované vzdělání: Vysokoškolské/středoškolské (pro středoškolské vzdělání 2 roky praxe jako Java programátor – doložení konkrétních referencí)
  • zkušenosti s jazykem JAVA
  • zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní
  • zkušenosti s programováním webových aplikací
  • schopnost práce v týmu, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • analytické myšlení, logické myšlení
  • pečlivost, tvůrčí přístup, proaktivní přístup

Předností je znalost technologií:

  • Spring, Vaadin, JPA, SVN, GIT, Maven, vývoj pod IntelliJ IDEA

Výhodou (nikoliv podmínkou) je znalost:

  •  SQL (PostgreSQL, Oracle), XML, Python, C#
  •  GWT , Apache Tomcat, J2EE
  •  zkušenost s většími informačními systémy

Náplň práce:

Tvorba uživatelského rozhraní v Java prostředí a browseru.

  • vývoj a testování aplikace – internetového portálu.
  • účast na celém cyklu vývoje od analýzy požadavků až po nasazení.
  • softwarový vývoj v jazyce Java s využitím frameworků Spring a Vaadin.
  • tvorba automatických testů aplikace s využitím technologií TestNG a Selenium

Nabízíme:

  • možnost odborného růstu v inspirujícím prostředí
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • vzdělávání, výuka anglického jazyka na pracovišti, firemní teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, po 12 měsících příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, po 3 měsících mobilní telefon)
  • klidné a příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice)
  • výše platu dle zkušeností

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:

Životopis kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste řešili. Zajímá nás jejich velikost, složitost, architektura, použité nástroje a také kolik lidí na nich s Vámi pracovalo. Neznamená, že větší je lepší, potřebujeme vědět, co konkrétního jste dělali.

Motivační dopis, kde se ve volné řeči pokuste popsat následující body:

  • na co byste se v nové práci nejvíc těšil/a?
  • čeho byste se naopak nejvíce obával/a?
  • co byste se potřeboval/a naučit?
  • kam byste se chtěl za dva roky práce u nás rozvinout?
  • znáte i někoho dalšího, kdo by se podle Vás na tuto práci ideálně hodil a proč?

Požadované dokumenty nám prosím zašlete na email: monika.vycitalova@syntea.cz, nebo odpovězte prostřednictvím tlačítka “MÁM ZÁJEM!”.